Děkujeme všem partnerům za podporu v roce 2017

KLIMATEX

Hlavní sportovní partner

Česká značka Klimatex patří mezi odborníky na funkční oblečení. Klimatex v Česku nabídl nový pohled na význam funkčního oblečení při sportovních a turistických výkonech. Zkušenosti získané při vývoji a výrobě funkčního prádla postupně vedly k rozšíření nabídky až po současné kolekce zaměřené na turistiku, běh a cyklistiku. Mezi hlavní nabízené produkty patří kromě funkčního prádla také cyklistické oblečení, sportovní a turistické kalhoty, bundy, mikiny, doplňky a obuv ze značkových materiálů.

RÁDIO IMPULS

Hlavní mediální partner

Aby o nás věděl celý svět, tak jsme si vzali na pomoc Rádio Impuls - Ráááádio. Impuls není jen v éteru, ale spoustu zajímavostí můžete najít i na jeho webu.

MAFRA

Mediální partner

Mediální skupina MAFRA, to jsou tradiční tituly i nová progresivní média, papírová periodika, multimedia, internet i tiskárny. Samozřejmě také odpovědná novinářská práce i kvalitní zábava. MAFRA přináší denodenně nejnovější informace svým čtenářům, divákům a posluchačům, obchodní příležitosti svým klientům a inzerentům a dobrou práci i perspektivu svým zaměstnancům.

5 PLUS 2

Mediální partner

Regionální týdeník 5plus2 vychází ZDARMA každý pátek a přináší rozhovory, reportáže a zajímavosti přímo z Vašeho okolí i s televizním programem na celý týden ZDARMA.


CITI BANK

Partner

Citi, přední globální společnost poskytující finanční služby, se může pochlubit více než 200 lety úspěšné historie. Citi poskytuje firmám, vládám a institucím širokou řadu finančních produktů a služeb včetně osobního bankovnictví a úvěrových produktů, firemního a investičního bankovnictví, obchodování s cennými papíry, transakčních služeb a služeb wealth managementu.

V České republice nabízí své služby od roku 1991 prostřednictvím Citibank Europe plc, organizační složka.

ISOLINE

Partner

Každý sportovec ví moc dobře, jak je důležité doplňovat ztracené ionty. Snažíme se nabídnout adekvátní regeneraci svalů i mysli, ale také podporu růstu svalové hmoty. Tyto aspekty na jedničku splňuje ISOline, přední výrobce vysoce kvalitních a zdravých doplňků stravy. Společnost byla založena v roce 1998. Výrobky ISOline jsou určeny pro aktivní lidi, kteří se věnují jak profesionálnímu, tak i amatérskému sportu. ISOline produkty jsou na základě rozsáhlého výzkumu a výroby v moderním zařízení vyráběny z kvalitních surovin, neobsahují azo-barviva a nejsou do nich přidávány žádné konzervanty.

BASE GANG

Partner

Specialisté na pronájem a prodej nůžkových, skládacích stanů a party stanů. Poskytují i související služby. Ale nejen to. Umí pro Vás uspořádat akci na klíč, event dle Vašich požadavků. BASE GANG má status výhradního obchodního zastoupení firmy MASTERTENT.

Samozřejmou součástí je zajištění cateringu a doprovodného programu. BASE GANG zajistí požadované vybavení (nábytek - stoly, stolky, židle aj.; nádobí, sklenice, příbory), a to včetně sociálního zařízení.

SPRINT TRADING

Partner

Společnost Sprint Trading se řadí k předním výrobcům na evropském trhu a investicemi do vlastního technologického centra je v oboru naprosto jedinečná.

Portfolio Sprint Trading zahrnuje výrobu kartonových POP/POS prostředků, vakuové tvarování, textilní výrobu, prezentační systémy, 3D reklamní předměty, velkoplošný a maloplošný tisk.

Sprint Trading jako výrobce je schopen poskytnout profesionální servis, přímou komunikaci a velmi konkurenční ceny.

VIBRAM FIVE FINGERS

Partner

Vibram FiveFingers - boty pro zdravý a přirozený pohyb. Patentovaná konstrukce oddělených prstů plně imituje bosý pohyb bez jakýchkoli omezení. Všechny modely značky Vibram FiveFingers mají tenkou podrážku s nulovým skonem a liší se podle doporučeného způsobu použití. V kolekci najdete boty pro běh, lehký treking, fitness aktivity i regeneraci nohy. Prstové boty vyrábí firma Vibram, jejíž podrážky používá většina světových výrobců outdoorové obuvi na své výrobky od střední třídy výše.

.

BINA

Partner

BINA, výrobce sportovní kosmetiky. Při vývoji receptur kosmetiky BINA  byl kladen důraz na důsledné využívání bylin a přírodních látek, které stimulují přirozené procesy lidského těla a jsou pro své účinky známé stovky let v lidovém léčitelství. Stejně tak žádný z produktů neobsahuje látky dopingového charakteru.

Posuňte své hranice a objevte své možnosti!

SALMING

Partner

Salming, běžecká značka ze Švédska. Filozofií běžeckých produktů této značky je vyvíjet takové běžecké boty, které budou nejen kvalitní, funkční a se zajímavým designem, ale zároveň budou běžcům pomáhat běhat lepším způsobem, s menší námahou a bez zranění.

BaGo Sport

Partner

BaGo Sport, specialista na špičkové sportovní oblečení. Značka Under Armour vznikla  v roce 1996 ve Spojených státech amerických. Aktuálně nabízí produkty z moderních, technicky vyspělých materiálů s vynikajícími vlastnostmi určené pro muže, ženy i mládež. Můžete si vybrat z kolekcí HeatGear®, (vhodná do horka), ColdGear® (vhodná v zimě) a AllSeasonGear® (vhodná pro celoroční nošení).

BIRELL

Partner

Důležité je hasit žízeň a doplnit ztracené ionty. Proto jsme se spojili s Birelem, který pro Vás zajistí osvěžení.