Partneři AGROFERT Runu 2018

MAFRA

Generální mediální partner

Mediální skupina MAFRA, to jsou tradiční tituly i nová progresivní média, papírová periodika, multimedia, internet i tiskárny. Samozřejmě také odpovědná novinářská práce i kvalitní zábava. MAFRA přináší denodenně nejnovější informace svým čtenářům, divákům a posluchačům, obchodní příležitosti svým klientům a inzerentům a dobrou práci i perspektivu svým zaměstnancům.

RÁDIO IMPULS

Hlavní mediální partner

Aby o nás věděl celý svět, tak jsme si vzali na pomoc Rádio Impuls - Ráááádio. Impuls není jen v éteru, ale spoustu zajímavostí můžete najít i na jeho webu.

5 PLUS 2

Mediální partner

Regionální týdeník 5plus2 vychází ZDARMA každý pátek a přináší rozhovory, reportáže a zajímavosti přímo z Vašeho okolí i s televizním programem na celý týden ZDARMA.


CITI BANK

Partner

Citi, přední globální společnost poskytující finanční služby, se může pochlubit více než 200 lety úspěšné historie. Citi poskytuje firmám, vládám a institucím širokou řadu finančních produktů a služeb včetně osobního bankovnictví a úvěrových produktů, firemního a investičního bankovnictví, obchodování s cennými papíry, transakčních služeb a služeb wealth managementu.

V České republice nabízí své služby od roku 1991 prostřednictvím Citibank Europe plc, organizační složka.

BASE GANG

Partner

Specialisté na pronájem a prodej nůžkových, skládacích stanů a party stanů. Poskytují i související služby. Ale nejen to. Umí pro Vás uspořádat akci na klíč, event dle Vašich požadavků. BASE GANG má status výhradního obchodního zastoupení firmy MASTERTENT.

Samozřejmou součástí je zajištění cateringu a doprovodného programu. BASE GANG zajistí požadované vybavení (nábytek - stoly, stolky, židle aj.; nádobí, sklenice, příbory), a to včetně sociálního zařízení.

SPRINT TRADING

Partner

Společnost Sprint Trading se řadí k předním výrobcům na evropském trhu a investicemi do vlastního technologického centra je v oboru naprosto jedinečná.

Portfolio Sprint Trading zahrnuje výrobu kartonových POP/POS prostředků, vakuové tvarování, textilní výrobu, prezentační systémy, 3D reklamní předměty, velkoplošný a maloplošný tisk.

Sprint Trading jako výrobce je schopen poskytnout profesionální servis, přímou komunikaci a velmi konkurenční ceny.

BINA

Partner

BINA, výrobce sportovní kosmetiky. Při vývoji receptur kosmetiky BINA  byl kladen důraz na důsledné využívání bylin a přírodních látek, které stimulují přirozené procesy lidského těla a jsou pro své účinky známé stovky let v lidovém léčitelství. Stejně tak žádný z produktů neobsahuje látky dopingového charakteru.

Posuňte své hranice a objevte své možnosti!