Lovochemie run: Poslední informace před závodem

28.08.2017

Už jen pár dnů zbývá do startu čtvrtého závodu třetího ročníku seriálu závodů AGROFERT Run. Tentokrát se potkáme v Lovosicích.

Čtěte prosím pozorně několik zásadních informací k závodu.

1) Online registrace již byla ukončena a ze všech platných přihlášek byla vytvořena startovní listina.

Kompletní seznam přihlášených najdete na odkazu:

10 km běh - http://registrace.onlinesystem.cz/Events/StartList?eventid=115&title=lovochemie-agrofert-run-2017-09-02&page=1

Rodinný běh - http://registrace.onlinesystem.cz/Events/StartList?eventid=120&title=lovochemie-agrofert-run---rodinny-beh-2017-09-02&page=1

Dětský běh - http://registrace.onlinesystem.cz/Events/StartList?eventid=121&title=lovochemie-agrofert-run---detsky-beh-2017-09-02&page=1

Pokud jste zaplatili a nejste v seznamu, kontaktujte nás na emailu info@agrofertrun.cz. Pokud jste přihlášku dosud nezaplatili, již prosím neplaťte.

Před samotným závodem ještě musí každý účastník projít prezentací závodníků. Ta bude otevřena v sobotu 2.9. od 8:00. Prezentace končí vždy 30 min. před startem daného závodu, situována bude ve stanu "Registrace".

2) Na prezentaci běžec obdrží:

a) 10 km běh - ti, kteří jste se online přihlásili a zaplatili startovné do 10.8., obdržíte na prezentaci funkční tričko Klimatex, batůžek a vodu.

b) Rodinný běh - ti, kteří jste se online přihlásili do 10.8., obdržíte na prezentaci bavlněné tričko, batůžek a vodu.

c) Dětský běh - ti, kteří přihlásili online své děti do 10.8., obdrží na prezentaci bavlněné tričko, batůžek a vodu.

Více zde: http://www.agrofertrun.cz/registrace/

Převádění startovného mezi jednotlivými závody z důvodu pochybení účastníka při vyplňování online formuláře není z procesních důvodů při registraci na místě možné.

Těšíme se na vás v sobotu 2.9. v Lovosicích, v Lesoparku Osmička! :) :)