Běžecký seriál AGROFERT Run 2017 zůstává v 5 lokalitách a přináší řadu novinek

06.02.2017

Seriál běžeckých závodů AGROFERT Run 2017 zůstává v 5 lokalitách a přináší opět řadu novinek pro běžce i návštěvníky. V loňské sezóně seriál AGROFERT Run přivítal přes 5 000 aktivních závodníků všech věkových i výkonnostních kategorií a více než 11 000 návštěvníků celkem. Ve srovnání s rokem 2015 se můžeme pyšnit 25% nárůstem návštěvnosti.

Cílem AGROFERT Runu 2017 je obohatit doprovodný program a nabídnout běžcům lákavé ceny od specialistů ve svém oboru. Velkou novinkou pro letošní rok je bezesporu Masážní koutek s přírodní kosmetikou Bina. Běžci si budou moci vyzkoušet účinky startovacích nebo regeneračních přípravků společně s masáží. Zapracovali jsme podněty od našich běžců, kterých si velmi ceníme, a připravili jsme na každý běh unikátní pamětní tričko. Rádi pomáháme druhým, proto navazujeme na neziskový koncept seriálu. Startovné rodinných a dětských běhů jsou opět zcela zdarma. Pouze registraci do hlavního desetikilometrového běhu zaplatíte symbolických sto korun při platbě převodem na účet a dvě stě korun na místě konání závodu. Veškeré vybrané prostředky prostřednictvím Nadace AGROFERT pomohou potřebným v daném regionu.

Stejně jako vloni se i v roce 2017 poběží hlavně v lokalitách výrobních společností koncernu AGROFERT. Pohyb vnímáme jako příjemný a přirozený ventil od práce a každodenních povinností. Přejeme si, aby co nejvíce lidí sdílelo naši filozofii a přidalo se do běžecké komunity AGROFERT Runu. Z těchto důvodů opět chystáme pro rodiny s dětmi nová sportovní stanoviště Gymnastické bojovky a nabídneme možnost charitativní jízdy na hand biku. Každý ujetý kilometr se počítá a znamená příspěvek sto korun na dětskou verzi tohoto kola.

S prázdným žaludkem určitě neodejdete, protože na vás čeká občerstvení za přátelské ceny. Plánujeme další novinku pro ročník 2017 v podobě stanu s deskovými hrami. Přijďte se také podívat!

Foto zdroj: mtbs.cz